O Nas 

Przedsiębiorstwo NOVBUD istnieje od 19 lat. W tym okresie ulegało trzykrotnie przekształceniom prawnym i strukturalnym. Do 1994 roku znajdowało się w korporacji pod wspólną nazwą MILBUD CO. W 1994 roku wydzieliło się z korporacji, rozpoczynając samodzielną działalność. Tak powstało przedsiębiorstwo NOVBUD.     

Jesteśmy przedsiębiorstwem, z którym warto się związać zawodowo, dlatego większa część kadry pracowniczej, jak i osoba zarządzająca firmą, jest zatrudniona od początku naszego istnienia. Personel techniczny kierownictwa i nadzoru posiada w komplecie uprawnienia budowlane. Współpracujemy z uznanymi projektantami i rzeczoznawcami w zakresie konstrukcji obiektów budowlanych. Zatrudniamy średnio około 70 pracowników produkcyjnych w różnych specjalnościach. Przedsiębiorstwo nasze stale współpracuje także z kilkoma firmami podwykonawczymi świadczącymi usługi w różnych branżach instalacyjnych. Nie są to podmioty przypadkowe - pracujemy bowiem tylko z rzetelnymi firmami, za których realizacje możemy ręczyć własną renomą. Polecamy nasze przedsiębiorstwo jako generalnego wykonawcę do realizowania obiektów o różnym standardzie wykończenia i różnym ich przeznaczeniu. Wykonujemy inwestycje we wszystkich branżach.

Realizujemy zarówno remonty, modernizacje i adaptacje niewielkich obiektów, jak również duże inwestycje, takie jak kompleksowe budowy budynków służby zdrowia, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, oraz szkół i hal sportowych.

Learn MoreRealizacje

Telefon:
 71 346 23 69

Fax:
71 385 09 86

 

Email ContactEmail Kontakt